ПРИВАТНЕ НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО

 

"ВІКТОР-СЕРВІС"

Навігация

Барботація (виготовлення аміачної води в господарствах замовника)

Аміак водний технічний (NH4 OH). Водний розчин аміаку, випускається двох сортів - з вмістом азоту 20,5 і 18%. Безбарвна або жовтувата рідина з різким запахом аміаку (нашатирного спирту).
Аміак водний технічний (аміачна вода) - добре засвоюване рідке добриво.
Завдяки миттєвому засвоєнню рослинами водорозчинного азоту аміак водний технічний є економічним і ефективним рідким добривом. Разом з цим аміак водний технічний сприяє виведенню шкідників.
Враховуючи, що аміак водний є токсичною рідиною, яка може пошкодити слизову оболонку очей і дихальні шляхи - при роботі з нею необхідно суворо дотримуватися правил техніки безпеки при роботі з небезпечними вантажами», правил охорони праці.
За впливом на врожай аміак водний не поступається твердим аміачно-нітратних добрив. Недоліком є його мала транспортабельність (80% води), потреба в спеціальних машинах для внесення в грунт і тарі для зберігання і перевезення. Економічно вигідніше використовувати її в господарствах, розташованих недалеко від виробників цього виду добрива. Наше підприємство здійснює виготовлення Аміаку водного в господарствах замовника шляхом барботации безводного аміаку.